TROY´S DIARY IS BACK!

23. květen 2008 | 23.57 |

Welcome! Máme tu /konečně/ první příspěvek do plánovaného Troy´s diary. Chystám se začít pěkně od roku 2006, kdy napsal Troy svůj první příspěvek. Tak jen krátce k tomu, jak to bude vypadat. Když kliknete na World Champions, vyskočí na vás podkategorie Troy Bayliss. Tam budou postupně příspěvky, seřazené podle data napsání. Nové zápisky budou prozatím v kategorii MotoMania a odtud svátečně zmizí v den, kdy bude vhodná chvíle k přesunutí zápisku. Motá se vám hlava? Nedivím se. Každopádně plánuju to dotáhnout do konce. I když to bude třeba za dlouho. Stojí to za to. Všechno.

TROY´S DIARY IS BACK! /09.06.06/

Život v padoku je skvělý. Motorhome je obrovské, což je dobré, protože zde také vychovávám děti. Myslím, že není divem, že všichni začínají jezdit tak brzy. Ten nejmladší – Ollie – je mu kolem 2 a čtvrt roku a už jezdí bez postraních koleček.

Mitchovi bude 12 let a je to můj doprovod na Monze. Může jít kamkoliv se mu zachce, projít se po okruhu atd. Myslím, že to není špatné.

Abbey je 9 let a všechno si to užívá. Je to velká sestra všech mladších dětí v padoku. Když to tak říkám – oni jezdí jen na závody ve Valencii a Monze, kvůli škole.

Kim je se mnou na všech závodech. V Kataru jí bylo nabídnuto místo "umbrella girl" na mém místě. Byl to dobrý nápad, fungovalo to skvěle.

Jsem zpět v Monaku a vyčkávám léto. Jsem si jist, že si to ještě užijeme – je to něco, co dělá mé tréninky příjemnější.

All the best TB 21

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře