Zvížátka

21. květen 2008 | 22.38 |

Navlíkám na sebe nutnou pracovní potřebu. Kombinézu, která původně patří pracovníkům, kteří mají za úkol kopat díry. Já nic takového dělat nebudu. S deset let starým logem firmy, která už dávno neexistuje (Pánbůh ji žehnej), se vydávám na zahradu pro kýbl, který následně napustím vodou a cestou seberu pár starých hadrů, které budu moci použít. Vydávám se s těžkým kýblem po dvojici vysokých schodů, dlouhé chodbě a nakonec vrtkavých schůdkách na půdu. Uff. Poctivě se připravím, sáhnu po hadru a.. co to nevidím! Zbloudilý slimák! Ano, někdo by možná křičel, někdo by utekl a někdo by toho parchanta ztracenýho vyhodil rovnou z okna! A já jsem udělala něco jiného - začala jsem ho chudinku litovat a odnesla jsem ho před barák hezky do travičky, aby se mu nic zlého nestalo.

V ten den sedím venku. Půl hodiny do kvalifikace. Co jen budu dělat? A copak to tady máme? Ještěrka! Chytla jsem ji do ruky a celou půlhodinu jsem stravila s ní. Navíc jsem tu kvalifikaci nestihla.

Baylisse jsem vydržela drbat za ušima celé dopoledne. Myslím tu kočičí verzi.

Psa už méně nazývám "debilem".

Asi na mě spadla nějaká přecitlivělost. Stává se ze mě vesnická děva. Začínám mít lepší vztah k zvířatům, až mi to je divný.

Ne, že bychje nikdy neměla ráda, jen to nebylo tak hodně.

Ale přesto...

...stále nenávidím brouky a tvorstvo jim podobné.

A taky nenávidím roztomiloušké oblásky kočičinek a pejsáčků. Jsou totiž cizí. Ne jako Bayliss a spol. Ty znám a vidím je v jiném světle. Fotky cizích na mě nijak nepůsobí.

kou.JPG

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Zvížátka phoenicks 22. 05. 2008 - 00:00
RE: Zvížátka nightmare 22. 05. 2008 - 13:19
RE: Zvížátka sadu 22. 05. 2008 - 15:12