Je to remíza, sístro:P

3. květen 2008 | 00.06 |

Co se děje, když přijedou vesničani do velkoměsta? Velké věci přeci. I když jsem nebyla v Práze poprvé na vlastní pěst, stejně se přihodily věci, kvůli kterým se za námi všichni otáčeli. My za sebe vážně nemůžem..

Nejdříve se předvedla SAduska, která přesvědčivě oznámila, že další stanici vystupujem. A když metro zastavilo, zůstaly jsme sedět a zírat do blba. To by nám šlo. "Hele, nemáme vystupovat?" "Nojo vlastně.." A vyřítily jsme se ven. Stihly. A následoval šílený záchvat smíchu. Nechybělo moc a jely bychom do Háje. Doslova.

Potom se skóre vyrovnalo. Pohroma jménem Bontonland. Chystáme se odejít, ale to není jentak. Co třeba najít východ? Tak jo, půjdeme podle stop na zemi. Jdeme a koukáme do země - teda já už vidím cestu ven, ale sístra si to jde dál.. "Kam jdeš?" "No ven, po stopách přece.." Ano, přece nám nevadí, že ty stopy vedou na druhou stranu. Tak elegantní otočku a útěk ven nikdo ještě neviděl :-D

Jinak se dely samé normální věci, které ani nestojí za zmínku. Jen jedna - zajděte do Starbucks, nebudete těch vyhozených pěněz litovat. Teda aspoň já nelituju:))

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Je to remíza, sístro:P dex 03. 05. 2008 - 12:20
RE: Je to remíza, sístro:P nightmare 03. 05. 2008 - 17:42