Na úvod dva body:)

20. duben 2008 | 00.52 |

Zakládám filmový koutek, i když jsem sama považována za filmového losera. Nemyslím tím, že bych třeba neměla herecké schopnosti (ty každopádně nemám), ale to, že jsem nic neviděla. Každý se zhrozí nad tím, že jsem neviděla takovou klasiku, jakou je Hříšný tanec. Ano, vážně jsem to neviděla. Neviděla jsem ani takovou klasiku, jako je Matrix. Oskarové filmy, které jsem viděla by dokázal i Baylisstic spočítat na levé ruce. Asi je to tím, že svůj drahocenný čas sice občas využiju u televize na gauči, ale to spíš koukám na sportovní přenosy.

Takže to bude chudá rubrika, ale přece jenom mě láká ji založit. Už proto, že mě v pátek zaujal jeden film a chci se vyjádřit. No, to až jinde, teď ty dvě věci, aby ten článek byl aspoň trochu o něčem...

  • 50 x a stále poprvé - další film, který si můžu odškrtnout - viděla. Prostě typická komedie, zasmála jsem se, a to dost. Ale o tom nechci psát. Mě strašně potěšila ta písnička od Beach Boys. Jak s jí tam zpívali "Wouldn´t it be nice..." Za to maj u mě malé bezvýznamné plus.
  • High school musical - Můj první film, který jsem shlédla bez titulků. Musela jsem si dát něco jednoduššího, abych si trochu zvedla sebevědomí (zkuste si takový Gilmorky..). Dneska mě napadnul geniální nápad - stáhnout si finský titulky. Pokud si myslíte, že hlavně němčina si libuje ve složeninách, tak jste neviděli finštinu. Je to šílený. A krásný. Film netřeba komentovat - blbost.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Na úvod dva body:) phoenicks 20. 04. 2008 - 08:11
RE: Na úvod dva body:) nightmare 20. 04. 2008 - 11:24
RE: Na úvod dva body:) sadu 20. 04. 2008 - 16:46