Jestli existuje víla zařizující počasí...

21. březen 2008 | 00.57 |

...tak mě musí sakra nenávidět.

Bylo by to aspoň pět článků. Místo toho velký nic. Všechno zkazilo počasí a o zkaženém se mi psát nechce. Ne více příspěvky. Možná jedním, jak právě teď.

Všechno to začalo minulou středu v Praze.

"Chci, aby pršelo, protože Ivoš nemá bundu."

Ne, to jsem já říct nemohla. To by se moje přání splnilo a to přece nejde. Takže jsme zmokli. Co jsem vlastně dělala v Praze? Kulturně se vzdělávala! Ať žijou exkurze! 3 hodiny tvrdnout v naučném centru a nakonec vyjít ven a v té nejhorší chvíli zmoknout! /Nakonec jít do Mekáče a leknout se vlastního odrazu../

Potom následovalo to krásné - na rozvrhu stálo Ch odp. Sice jsem to neviděla, ale určitě to muselo být něco úžasného. Ta zlá čarodejnice totiž onemocněla. Něco nepředstavitelného. V úterý jsme ještě byli svědky jejího drsně chraptivého hlasu (já se vážně bála), ale nakonec přece jenom podlehla nemoci. A ta přetrvává dál - to znamená skoro dva týdny bez chemie!

Víkend byl ve znamení uvedení Hop-hop Lady do provozu. Povedlo se. Nezapomenutelný okamžik. Právě to začíná, pomyslela jsem si. Na neděli byla naplánována první jízda. Ale co se nestane - počasí se obrátí a začne pršet. Super. Trocha vody a zkazí to podstatu celého víkendu.

Další týden měl být ještě lepší. Na ty pouhý tři dny jsem se nemusela učit. Jak osvobozující. A nakonec prázdniny s vyhlídkou na konečně první usednutí do sedla. Včera jsem viděla sníh a vyhlídky na víkend nejsou jiné. Proklatá zmrzlá voda!

Sníh je dobrá věc, když se objeví ve správný čas na správném místě...ne, že by se tak dělo..

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší