Austrálie, Austrálie!

21. březen 2008 | 00.35 |

..nezní to tak dobře, asi na tom něco bude..

První závod sezóny jsem měla možnost vidět rovnou z postele. A tím chci některý opravit - nic dobrého na tom není, pokud nechcete uprostřed závodu usnout. Že bych byla nepřipravena na ranní vstávání? To nepřichází v úvahu - superbiky jsem zvládla. Asi můj zájem vážně upadá. Nebo je F1 zastíněna motorkami? Nebo to bylo jen tím prostředím. Uvidíme o víkend, jak to bude vypadat. I když to mám být ZASE na chatě!

Každopádně se nedá říct, že by ten závod nestál za nic. Všichni moji tři oblíbenci skončili v první osmičce, tedy dojeli závod. Přesto mohl být Kazuki víc opatrnější, Heikki neměl mačkat něco, co nemá a Lewis neměl být tak dokonalý. Stane se, kluci, odvedli jste to nejlepší. Radši se zříkávám Fiňáka nr. 2, ten by mému TOP týmu kazil reputaci. /a pořád vidím tu rudou..bleah!/. Co takhle místo něj jednoho půlfina (nebo půlfinku - (c) nightmare:P)..

Jediná výhoda na F1 je, že má nejvíc fandů. Vidím to, jak první závod otřásl fóry víc, než MotoGP či SBK. Nevím jak vy, u mě je to přesně naopak...

....

A teď se přehoupnem do Malajsie. Mám z ní totiž dva postřehy - a to to ještě pořádně nezačalo..

Jedna finská hláška:

"Budu tak i pokračovat, zvykat si na horko, které je pro mě jako Fina velmi neobvyklé. My míváme 40 stupňů, ale vždycky je to pod nulou."

Heikki Kovanananainen :-D

No a na závěr to ukončíme jedním výkukem:

"Nejlepší" na tom je, že to není nic neobvyklého :-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Austrálie, Austrálie! nightmare 21. 03. 2008 - 17:00
RE: Austrálie, Austrálie! sadu 21. 03. 2008 - 22:42