Thanks... /11.03.08/

19. březen 2008 | 22.48 |

Musím poděkovat všem mým kamarádům, rodině a těm, kteří mě po celou dobu podporovali. Cítil jsem, že právě toto udělalo tento víkend skvělým, ale pole position a vítězství v obou závodech potvrdili tu naprostou spokojenost, která u mě panuje. Mám hodně vzpomínek z Phillip Islandu, již od roku 1991. Jsou jak dobré, tak špatné, ale tato vítězství mi připomínají VC Valencie před pár lety, kde jsem uzavřel jakýsi příběh. Minulý víkend byla prostě kapitola v ještě nedokončené knize.

Sluníčko a čas strávený jen s dětmi – to je to, co jsme potřebovali. Pět dní jsme strávili v Gold coast (budoucí domácí základna) na pláži. Cesta zpět do Evropy měla být pořádně dlouhá, ale měli jsme delší zastávku kolem Kuala Lumpur, a tak jsme vzali děti serfovat na místo, které jsem našel před pár lety s 3-4 chlápky z MotoGP a jedním komentátorem, který si bude jistě pamatovat. Opravdu jsme si to užili, jenže další den následoval trénink, a tak to nebylo naplno. Tentokrát jsem tam byl s dětmi, což byl skvělý způsob odpočinku před dlouhým letem do Nice.

Minulý týden jsem nic nedělal - užil jsem si to, ale dnes už jsem zpět v práci, jezdím 25 km do tělocvičny a občas si zajezdím na motorce. Počasí mi moc nepomáhá, je zima a prší. To se mi vůbec nelíbí.

Ciao,

TB 21

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře