Nadšení z červené ponožky

2. březen 2008 | 23.15 |

RedSockDneska jsem se nejednou přistihla, jak se připitoměle usmívám. Ne, nejsem zamilovaná, něco lepšího. Konečně to všechno začíná a opět o víkend nespím. Žiju ale vzpomínkami na to, jakej to byl nářez.

Včera jsem šla spát v deset a ve dvě ráno vstávala. Nebylo to nic jednoduchého, když se ze mě stal nemocný člověk, který by nejraději všechno vyležel v posteli. Ale přemohla jsem se. Byla jsem strašně natěšená, až mě to vzbudilo a uzdravilo. Troy první místo a Kuba šestej ve druhé řadě. Hlas rozradostněného (že bych vymyslela nové slovo? :))) Číhy mi jen pomohl v tom, abych zůstala čilá a vzhůru.

Přišel šok jménem červená ponožka. Ano, tak nazývám situaci, kdy se Michelovi svlékla bota, když do něj narazil jeho krajan. V tu chvíli byla odhalena jeho červená ponožka. Noha bolela, a tak do boxů doskákal po té zdravé.

Další okamžik, kdy ji odhalil, byl pod stupni vítězů. Ano! Znovu odstartoval do závodu a vybojoval si třetí místo krásnými souboji. Sednul si na vyvýšené místo před motorkou a ledoval si nohu. Nezbývalo málo k tomu, aby mu vytryskly slzy. Na bednu dokulhal, zasloužil si velkou gratulaci od týmového kolegy (který si mimochodem ze všech udělal p*rdel). A já taky gratuluji. Konečně nastal okamžik, kdy si to všechno užívám. Kdy mi zůstává rozum stát nad tím, co ta "hovada" dokážou. A když si na to vzpomenu.. no ten blbej úsměv.

Hovada mám v jednom týmu. Devítiprsťák a červená fuska. Není to dokonalá dvojka? :c)))

Já vím, jsem blázen..

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Nadšení z červené ponožky phoenicks 03. 03. 2008 - 20:19
RE: Nadšení z červené ponožky nightmare 04. 03. 2008 - 19:44
RE(2x): Nadšení z červené ponožky sadu 04. 03. 2008 - 19:56
RE: Nadšení z červené ponožky regi 12. 03. 2008 - 20:22