Viděla jsem sníh...

2. březen 2008 | 15.56 |

Sakra hodně kiláků od domova. Bolavá kolena, vlastně celé tělo, hlavně ta levá část.

SAdusky zaručeně důvěryhodné statistiky:

  • 200 tisíc lidí na alpském "kopečku"
  • Nemalá většina z nich byla obětí SAdusčiných lyžařských či jiných schopností
  • Čtvrtina z nich byli snowboarďáci
  • Polovinu z nich nenáviděla (ach, ta závist...)
  • Jeden z nich vypadal jak Monty
  • Dva zase jak Hopper
  • Z toho jeden byl lyžařský instruktor
  • A nakonec se v zemi Valentina Rossiho dočkala Valentina Rossiho, i když jen pětileté repliky (aaach...)

Zprávička z cesty do zrádné Itálie: Nějak to utíká, přestávky na čůrání jsou hrozný. Jsem v takovém stavu, že nepoznám panáčka od panenky a když se složím zpátky do auta, tak nemůžu najít tu správnou polohu, ve který by se dalo usnout. Společnost mi dělá panďák Hopper a kdokoliv ho zahlídne, ptá se, kolik mi je. Netuším proč.

V Rakousku maj hnusný kafe. A navíc se na mě opovažujou mluvit německy. Fuj. Reputaci jim zlepší jen to, že se všechno odehrává pod střechou BP ultimate – stvořitele úžasné reklamy s Mikem a Marcusem.

První den – seznamovačka: Italové jsou neschopní! Neznají zdi, neznají povlečení (pokud chcete tak říkat tý velký kostce čehosi, o které netuším, jak se používá), neznají uspořádání vypínačů. Ale zato znají myčku. Nevím, co v tý mini kuchyňce dělá myčka, když v polici je hozených pár kusů nádobí. Třeba mikrovlnka, ta by se místo toho skvěle vyjímala. No nic, jsme tu jen kvůli přespání, ostatní se děje venku. Jen optimistická předpověď do prvního dne – dále už to bude trochu "jinak".

Další dny – auu! :"Až se budeme opravdu hodně nudit, můžem si zahrát jméno, meěsto...nezahrajem si?" Pokud si myslíte, že po večerech chodíme pařit, tak to ani náhodou. Ne, že by nebyla možnost, ale tak trochu nás všechno bolí. Takže pokud nekoukáme na film (abych zase viděla něco bez konce), děláme něco, co zaručeně zabije nudu. Město na G? Zlín! Zvíře na F? Neexistuje! /no dobrá, prý nějaký fenek:D/ Po vyzkoušení snowboardu je to nastejno, jen se k tomu přidává bolestné kvílení.

Velká pařba se přece jenom odehraje, a to, když nějakej dobrák koupí flašku s nápisem Havana. Zní to hezky, ale to je jediná hezká věc. Bílý rum. Brrr. Hrajem prší, talže se snažím, aby se náhodou nestala strašná věc, jako že bych prohrála. Ještě, že jsem tak dobrá. Následné losování karet mi nejde. Sakra. Vracíme se namotaný. "Co jste dělali?" "Hráli karty." "O co?" "Na fanty." Takto se my vyhýbáme kontrole.

A nakonec to nějako dopadlo: Snowboardový profík ze mě není. Ale už moc nepadám. Jen na rovince. Dobrý zjištění. Poslední den se mi ztratil kus z vázání. Ale hlavně, že jsem celá, ne?

"Asi to nějak zhraním."

"Asi se zabiju."

Jedna z nejlepších chvilek - zastávka na kafe:-)

Photobucket - Video and Image Hosting
Sluníčko nás málem přerostlo...


Photobucket - Video and Image Hosting
Prcek a čahoun 8-)

Photobucket - Video and Image Hosting

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře