Hodnocení sezóny 2007 /27.10.07/

2. únor 2008 | 18.40 |
Jezdec roku:
No nebudu to komplikovat - asi ten, který získal nejvíce bodů a tudíž i mistrem světa. Kimi Räikkonen (FIN).

Nováček roku:
Tento rok byl bohatý na nováčky. Všichni tři, kteří odjeli celou sezónu, by si to zasloužili. Jsou budoucnost F1. Áďa, Heikki, Lewis. Pak jsme tu ještě měli nějaké ty záskoky. Vettel nepřekvapil, všichni víme, že je dobrý. Marcus si taky neudělal ostudu a záskok za Alexe (vzlyk) mě příjemně překvapil. Skvělý jezdec do budoucna. Opět to ale vezmu stejnou strategií. Takže Lewis Hamilton.

Překvapení:
Technická schopnost McLarenu. I když jim to bylo k ničemu. Pak Toro Rosso a jejich pěkný závěr sezóny. Příští rok to bude něco - Seb a Seb:) BMW - překvapuje mě to? Jsou to jedničky :) Super Aguri - jen tak dál.

Zklamání:
Propad Renaultu. Kvůli Alonsovi? Kdo ví... Honda bojující o titul. Nespolehlivost Red Bullu.

Nejlepší tým:
Musím být objektivní? Nebudu:P Williams forever.

Nejhorší tým:
To samý. Honda.

Nejlepší závod:
Fuj Fuji. Bacha vole - PITLANE! :D Super podívaná. Pak ještě Evropa, Kanada a Brazílie - to byl závěr.

Nejhezčí vzpomínka:
Fuji a Heikkiho první pódium. Nikdy na to nezapomenu. Pak Kazuki v posledním závodě. Pódium Alexe a jeho pozdrav surfařům. Lewisovy úspěchy a ta jejich světlá stránka.

Nejhorší vzpomínka:
Těch bylo. Tak postupně. Heikkiho první závod. Nedařilo se mu, všichni ho zatracovali, ale já mu věřila. Stejně to období, než se prosadil... Havárka Kubici - nikdo nemá rád tyto chvíle. Lewis a to horší. Poděkovat můžeme médiím. No a celý McL tam zařadím. Vlastně ta politická stránka F1 byla hrozná. No a odchody - Speedy, Alex a bude jich asi víc. Mějte se kluci.
No a ty nudné momentky, kterých nebylo málo patří mezi to horší.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře