Jak malá puberťačka :D

13. duben 2008 | 00.47 |

"On na mě promluvil!"
"Fakt?! A co ti řekl?"
"Řekl mi - mohla bys to natáhnout? Podepisoval mi triko."

Podruhé na místě činu. Tentokrát jsem ale musela zaplatit vstupné, ale zato jsem viděla o jednoho borce více. Pilník přijel i do našich krajů. Spolu s ním i znalci prostředí Aleš Lieman a Petr Kuchař.

Poučena od minule jsem dorazila hned na dopolední show, a v podvečer si to zas zopakovala. Nikomu se nic nestalo, i když jednou měl Kuchta namále. Škoda, že to bylo jen dvakrát, tohle bych mohla sledovat pořád.

Mezi těmi show jsme měly tři hodiny času. Konal se ještě závod motokrosařů. A měly jsme ještě jednu atrakci - FMXaři se volně pohybovali na stejných místech, jako my. A jak ten čas trávili? Kromě toho, že sledovali závod - Kuchta si sednu na doskočiště a fotil, Pilník se občas s někým postrkoval a Aleš, ten se někde schovával:)))

Obě akce se vydařily. Jak už jsem zmínila - bez zranění. Kluci do toho dali všechno, i když Kuchta byl opatrnější - ani se mu nedivím.. Pilník si to užíval, jak jen to šlo. A připravil nám pěknou show. Dal do toho vše. To já do toho požádání o podpis taky :-D

Tady je máme pohromadě: Pilník, Aleš a Kuchta - ten moc úsměvů nerozdal, toto je vzácná momentka:))

No a ten podpis - podepsal mi mé oblíbené triko KTM - značka jeho motorky. Je tam sice Mika Kallio, ale to jsem profesionálně zakryla 8-)

Kdo by chtěl vidět víc - fotoalbum kliknutím na obrázek níže.

Bezinka jaro 2008

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře