30.12.07

22. leden 2008 | 22.25 |

Vánoce jsou za námi a já prostě ne a ne napsat nějaký normální příspěvek. Ne, že bych teď směřovala k normálnosti. Teda, co je vlastně normální. Nechci rozpoutat odstavce o normalitě. Hodně lidí se na toto téma už vyjádřilo a stejně to nikam nevede. Jen jsem si tím vzpoměla na jeden zážitek ve zlatnictví, když jsme byly s mamčou nakupovat něco pod stromeček. Vybrala jsem si řetízek a teď jenom nějaký přívěšek. Ze srandy jsem řekla, že bych brala jen nějakou motorku. Paní prodavačka ji vyndala a já zírala(ano, teď mi už visí na krku). Pak jsme koukaly po přívěšku pro ségru a paní prodavačka měla skvělý dotaz "Je ta druhá normální?". Ano je normální. Všichni v naší rodině jsou normální, jenom já jsem blázen (ve skutečnosti je to obráceně).

No a proč vlastně 2 velké radosti? Asi to bude souviset s tím, co jsem dostala od ježucha. Nebudu tady nic jmenovat, jen chci zmínit dvě věci, které mi nejvíc udělaly radost. Není to nejnovější kus hadru, ani ponožky, kterých mám požehnaně(bach! i s lebkami!), ale prostě takové ty věcičky, které potěší a zahřejou na duši:c)

P jako.. PANDA. Vždycky jsem chtěla plyšáka. Ne, že bych žádnýho neměla, ale takového většího, ketrý se dá pořádně obejmout a který se mnou bude sdílet mé sny. No a nakonec, ano, je to tady - mám svýho Hoppera! Jo, tak se jmenuje... Asi ne třeba představovat, je to ten pán, co vám přeje štastný a veselý. No bylo těžké vybrat jméno tak, abyh nenadržovala žádné kočce. No a Hopper mi chybí. Takže je to Hopper. A Hopper fandí Lukymu:)

Čím to, že všemu musím dát jméno? Přijde mi, že pak ten plyšák "zdomácní". Vlastně ke všem věcem mám nějaký vztah. Mám ještě dva plyšáky, které jsem pojmenovala (nepočítám ty, co jsem od někoho dostala a válí se mi pod postelí. Ty se jmenujou po tom, kdo je daroval. Takže monitor mi hlídá pejsek Bruno(měl to na obojku) a ještě jeden menší pejsek Ayrton, protože mi hlídá Ayrtona. Jak originální. Ani nemusím dodávat to, že mají mezi sebou příbuzenský vztahXD

Druhá radost je z rozpadlé kazety za dvacku. Nickelback back at home. Nechápu, jak to mohlo být ve výprodeji. A teď už je pěkně doma. Sice trochu staršího vydání, ale neva, i tak si ten koncert užívám. Ale nebojte, kazeta jméno nemá:o))

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře