02.09.07

22. leden 2008 | 21.55 |

Taky se těšíte? Už za chvilku nastane chvíle, kdy zas budu sedět ve školí lavici. Sama. S čistým štítem. Ne, to bych kecala, ale budu dávat pozor, když tedy nebudu mít koho otravovat. Třeba budu dávat pozor.

Ne teď vážně. Dávat pozor stejně nebudu. Jsem už taková. Nenapravitelná. Myslím, že mi možná kvůli těm školním hláškám ta škola i chyběla. Tak a tady to pěkně skončí. To je totiž všechno, co mi chybělo. Ranní vstávání (prosím už ne tři nultý!), věčné šprtání, potkávat TY lidi. Profesory, ale i studenty. Všechno tohle zase prožívat. Celých 10 měsíců! Tento víkend jsem se držela hesla:

"Jak jinak se připravit na školu, než na motorce."

Hmm, hezký. A taky to hezký bylo. V pátek to začalo výběrem dárku - nová bunda - juchúú. Stříbrná. Konečně mám pořádnou ochranu před hrozícími pády (které jentak nenastanou:P ). V sobotu jsem si ji už mohla obléknout a vyrazit s taťkou na obhlídky do motoshopu. Ztratili jsme se. Tak jsme se zeptali jednoho klučiny (táta opravdu dobře vybral:)). Ten nás poslal na druhou stranu. V tom ten výběr dobrý nebyl. Ale nakonec jsme si poradili - jeli jsme za motorkářem, ten nás tam zavedl. A jaký byl náš cíl? Vybrat čtyřkolku! Už se těším těším těším těším a těším:o) Máme vyhlídnutou jednu v barvě KTM. ALe KTM to není. Hned vedle se pyšnila nová Suzuki. Prostě láska na první pohled! A to nemluvím o taťkovi... Poslední poznatek je, že jsem objevila novou módu - džíny na motorku! Husťárna, že:P

Neděle byla taky pestrá - a složitá. Hned ráno jsem nažhavila posilovací stroj, abych mohla odpoledne splnit další cvičební hodiny na mojí hop-hop lady:) Tentokrát jsme se i otočili! Prostě krása, rozepsala bych se, ale jsem unavená, takže konec. Zítra si budu stěžovat. A to dost, takže se těšte.

Hola, hola, je tu škola!

To jsou ony!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře