Troy´s Diary - 15.1.2008

22. leden 2008 | 19.20 |

Staré dobré Ozzyho Vánoce se nekonaly, ale zato jsme si je užili s rodinou a přáteli. Dětem ani nevadilo špatné počasí, hráli si s bratranci a kamarády, nikdy nebyli sami. Oli řídil poprvé motorku sám, byla Mitchyho a měli jsme ji pro něj v Británii. Stará, ale zlatá. Je lepší, když oba začínají na tom stejným.

Už jednou jsem říkal, že se občas cítíme jako nějací kočovníci, jeden týden jsme byli v Taree, potom v Goldcoastu, dva dny v Noose a nakonec jsme se přesunuli na testy do Philip Island. Nakonec jsme zažili i dobré počasí! Kim s dětmi alespoň mohla relaxovat na pláži, zatímco já jsem zmateně pobíhal kolem.

Testování šlo dobře, trať je každým rokem hrbolatější, což není nic neobvyklého. Navíc zde bylo velké horko, a to už bylo na časech znát. Vždy po obědě je trať asi o 1 sekundu pomalejší a první závod je právě kolem odpoledních hodin, takže plánujem testovat dlouhé jízdy v tuto dobu. Kdybychom přijeli na trať hned ráno, kdy se otevírá, v tu dobu bychom zajeli ten nejlepší čas.

Poslední den odpoledne bylo venku až 55 stupňů a já jsem navíc havaroval, když jsem chtěl předjet Regise a naštípnul jsem si klíční kost. Pamatuji si si všechno, i jak jsem spadnul přímo na hlavu, potom jsem mluvil s Regisem. Když jsem byl zpět v boxech, kluci se mi trochu smáli, protože jsem si myslel, že jsem v Malajsii.

Mitch si myslí, že mu moje zranění zachránilo život, protože další ráno bylo v novinách, že VELKÝ BÍLÝ ŽRALOK velikosti vlakového vagónu se objevil na té stejné pláži, na kterou chtěli to odpoledne jít.

Teď jsme v Monaku, děti ve škole, Kim v práci a já jsem doma a léčím si své zranění. To je ta horší část mé práce.

Musím ještě pozdravit mého přítele, který podlehl své nemoci. Michael Burns dlouho bojoval s mozkovým nádorem. R.I.P. Bro.!

TB 21

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře