Troy´s Diary - 8.5, 2007

22. leden 2008 | 19.15 |

Tento víkend mě čeká závodv Monze. Pro měje to skvělé místo. Když jsem byl v roce 2000 vybrán týmem Ducati jakonáhradník za zraněného Carla Fagartyho, byla to vlastně má druhá šance ukázat se. Ta první byla o pár týdnů dříve v japonském Sugo. V obou závodech jsem spadnul, takže jsem ještě nedojel do cíle.

Když jsem byl pozván do Monzy, mluvil jsem s Kim a mým přítelem Darrellem Healeyem a oni mi dodali motivaci. Nakonec to byl opravdu dobrý víkend. Oba závody jsem dokončil na čtvrtém místě a byl jsem přijat do továrního týmu Ducati. Od té doby se mi v Monze vždy dařilo.

Zdá se, že se vše vrátilo do normálu poté hrůze v Donningtonu, ale trochu mi chybí můj malíček. Ale pokud by mi bylo garantováno dvojité vítězství v Monze, usekl bych si klidně i ten druhý. To chci jen poukázat na to, jak bylo těžké vyhrát alespoň jeden ze závodů.

Monza autodromo se nachází v obrovském parku, takže nemůžete očekávat, že zde trať najdete. V neděli je zde skvělá atmosféra jako nikde jinde. Fanoušci jsou šílení. Projet první zatáčkou je něco neuvěřitelného, ještě k tomu, když jezdím za italský tým. Nedá se to popsat.

Ciao for now.

TB 21

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře