Mini-ohlédnutí za rally Cyprus

28. březen 2009 | 22.38 |

V Kypru se děly divné věci. Byla by škoda se neohlédnout.

Nose Up!

Většina bystrých zaznamenala klaunovské nosy týmu Ford spolu s Mikkem. Pátrala jsem po jejich významu a nakonec jsem i narazila na soutěž spojenou s tou akcí. Jedná se o dobročinnou sbírku, která bude vycházet právě z těchto závodnických artefaktů. A jelikož na wrc.com mysleli i na ty méně majetné, uspořádali emailovou soutěž s jednoduchou otázkou - kde se narodil Mikko? (Pche, bez přemýšlení!) Uzávěrka soutěže byla včera ve 12.00. A mě pořád nedali vědět, že jsem vyhrála:))

galleria_kypros2009e

Tiskovky

A teď následuje celá série všech tiskovek. Všechny byly totiž dokonalé jako samotní účastníci. Hlavně poslední den.

Mr. Hollywood!

Je to až paradox, že Petterovi se vlastně daří líp než v továrním týmu. Aspoň co se výsledků týče. Po tom šoku, že ho neuvidím v každé rally, mi dělá radost. Byla jsem realista a nečekala jsem stupně vítězů. O to jsem byla šťastnější. A navíc, když jsem viděla to jeho nadšení a  jak se o něj dokáže pěkně podělit s ostatními.

Padesát a dost!

Jen formalitou se vracím k tomuto milníku (a myslím, že by mi to nightmare neodpustila:P). Padesát je velký číslo a když Petter smeknul, tak já smekám Baylissovu čepici. A Mikko to okomentoval trefně: "Jestli to takhle bude pokračovat, tak mě čeká padesát druhých míst."


Poznámka pod opravdovou čarou: Jelikož tento článek píšu půl hodiny před odjezdem do Itálie, je to stručné. Proto je tu možnost, že až se vrátím, své myšlenky rozvinu. Chtěla jsem to tady už mít, jinak bych to nikdy nenapsala. Tak za týden, to už bude další podnik - Portugalská rally spolu s Marcusem!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře