Troy´s Diary

22. leden 2008 | 18.58 |

Donington nikdy neměl být můj víkend. Snažil jsem se udělat všechno správně a nakonec se to obrátilo proti mně. Vše se během víkendu nakonec zlepšovalo, ale počasí bylo stále špatné. Do závodu jsme měli na výběr ze dvou směsí pneumatik a nakonec jsem si vybral tu tvrdší, protože i když byla pomalejší, byla konzistentnější. Byl jsem si jist, že mohu zvítězit, to jediné přicházelo v úvahu. V závodě jsem se snažil získat co největší náskok. Předtím, než jsem upadnul se mi to dařilo.

To bylo ale předtím, než se stala ta nehoda. Byla to moje chyba, najel jsem do zatáčky moc rychle. Bylo to něco víc než typický 125 hightside. Byla to situace, která se nedala odvrátit. Stalo se to moc rychle. Pokusil jsem se to ještě zachránit, ale to mě znovu vyhodilo z motorky. Dalo by se to nazvat jako dvojitá pohroma.

Jistě jste mě viděli, jak ležím v kačírku a držím se za ruku. Bylo to tak rychlé, že jsem nestihnul dát ruce do správné polohy a doslova jsem si ubrousil malíček. Strašně to bolelo. Nejsem sice expert, ale myslím si, že rekonvalescence nebude trvat dlouho. Naštěstí je v Derby velmi dobrý specialista, kterému věřím.Vyskytli se tu ještě nějaké potíže s mým žebrem, ale vše je v pořádku. Vše jde podle plánu a já trpěl opravdu jen chvilku.

Děkuju za všechnu vaší podporu lidi! Take it easy.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře