Je tu někdo?

16. listopad 2009 | 23.25 |

Dneska mi přišel výhružný mail od Doctora, že mi ho brzy zruší. Ano, i předtím, než jsem si stvořila narcistické stránky o mé maličkosti, jsem působila někde jinde. Provozovala jsem opravdový web. Sice ani neoslavil jeden rok a nikdo tam nechodil, ale mě to bavilo. Tolik krušných nocí jsem prožila a tolik znalostí získala. Já vím, dost té nostalgie, ale díky ní jsem se opět přihlásila dřív, než mi přijde výhružný mail i od mého Pekla.

Je to divný psát po takový době. Blogerská krize mě zasáhla v celé své kráse. Není to nic jednoduchého to všechno překonat. Je toho tolik k napsání, ale nenašly se dobrovolné ruce, které by to za mě napsaly. Ty moje jsou beznadějně zaneprázdněny vypracováváním maturitních otázek. Tento rok bude zásadní a každým dnem mě děsí. Vlastně už od září jsem vyplašená. Nechť je i toto moje výmluva, proč jsem nic nenapsala (třeba článek o Brně - ten už je hotový dávno, jen trochu doplnit a zcenzurovat zbytečné úchylárny).

A co tento článek znamená? To fakt nevím. Možná je poslední, možná jen první od té strašné krize. Znáte to, někdo se z toho vzpamatuje, někoho to potopí. Já stojím přesně na rozcestí a uvidíme, kam se vydám. Pořád mi nejde do hlavy, že bych mohla zahodit něco, co dělám takovou dobu a ráda. Kdyby nebylo toho facebooku(jinak moje poznámka k dávnému článku - už mají svůj fejs i ti největší odpůrci:P)...

Hirvonen_tw042Spain

Nechť mi mé inspirace dopomohou;)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Je tu někdo? phoenicks 18. 11. 2009 - 08:18
RE: Je tu někdo? adéla 16. 05. 2012 - 14:57