K narozeninám

1. srpen 2009 | 02.10 |
To nejlepší z Mikkova deníku - čtvrtek: 
"Zítra mám narozeniny. Takže...přineste hodně dárků.. No já nevím, o čem mám mluvit..Jo jasný, o rally..."
Tak to dopadá, když se oslavuje předčasně. Aspoň tak Mikko od začátku vypadá. Je tu událost roku hned týden po jiné události roku. Rally Finland!
Dnes jen krátce k jeho narozeninám. Docela mě zajímalo, jaký bude mít ten rok navíc ohlas. V F1 se jezdci vyfotí u nějakého super dortu. Ale ve WRC? Tady mu i zazpívali! 
Během dne mu samozřejmě novináři také přáli. On se hned místo suchého poděkování rozpovídal, že si myslel, že ho Seb nechá před sebou o více sekund. Ale i za to málo může být rád. 
Tiskovka byla samozřejmě nejlepší. Začalo to krásným proslovem, jak vypadá younger and younger, ale on je už o další rok starší! Tipli byste ho na 29? Já bych mu klidně i těch deset let ubrala. No a pak přišel Malcolm s dortem a všichni začli zpívat finsky hepy brrzdéj.. Úchylná věc :D 
Mám takový podezření, že Malcolm naváděl Mikka, aby ten dort hodil po Sebovi. Ještě, že šéfa neposlechl. Byla by to škoda :))
A na video si počkejte, až bude tradiční shrnutí...
PA630900
Abych nezapomněla na Kimiho. Skvělý, že do toho šel, vypadá to, že z něj něco bude. Jen tiskovky jsou na WRC moc uspávající, na tom by měl zapracovat. Hlavně, že má Mikko radost - novináři se věnujou hlavně Kimimu :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: K narozeninám máťa 09. 08. 2009 - 16:21
RE: K narozeninám alonsinka 17. 08. 2009 - 15:14