Vyhlášení ankety!

21. červenec 2009 | 01.20 |

 A je to tady! Věc naprosto nečekaná a neaktuální. Mysleli jste si, že tu anketa bude na věky věků? Pak vás musím zklamat! Pořád jsem se k tomu nemohla dokopat, jenže pak jsem začala mít obavy, že Seb dohoní Valeho s Troyem. A to by byla přece tragédie.

Jak se dalo čekat, nejméně oblíbení byli kolibříci Mike di Meglio a Marco Simoncelli. I když tady asi nepůjde o oblíbenost jezdců, ale o oblíbenost těchto šampionátů.

anketa

 Dál už to ale byl tuhý boj. Lewis se dá považovat za nejméně oblíbeného šampiona a i SAduska chápe ten malý počet hlasů. Ano i dlouholeté fanynce se znechutil :-P Jak už jsem naznačila, Sebovi chybělo málo k tomu, aby se dotáhnul na ty dva před ním (stejně mám takový tajemný pocit, že pro něj hlasovala jedna osoba vícekrát, ale já to včas utla *ďábelský smích*), Valentina s Troyem. Proto gratuluji oběma motorkářům, vítězství si určitě zasloužili. 

Přemýšlela jsem, jestli má cenu vytvářet další anketu, když vidím ten můj přístup. Ani mě nic nenapadlo a nechtěla jsem dělat ankety typu "líbí se ti tady" "vrátíš se" a podobně. Jenže jsem si uvědomila, že já mám vlastně ankety ráda a ráda na ně klikám na ostatních stránkách (i vícekrát). A pak jako by mě něco osvítilo. 

Další anketa bude nostalgická. Vzpomněla jsem si na jezdce, kteří nám odešli do důchodu, či do jiných sérií. Kdo nám vlastně nejvíc chybí? Toť další otázka. A odpovědi jsou:

  • Marcus Gronhölm - nezapomenutelná a nepřehlédnutelná osobnost WRC. Před Mikkem to byl on, kdo sváděl souboje se Sebem a taky do něj rejpal. Jeho gronholmismus je nezapomenutelný. *zamáčknem slzu*
  • Juan Pablo Montoya - i když dál závodí za "velkou louží", stejně nám chybí v F1. Mě se ještě zjevuje ve snech. A vždy, když se mi o něm zdá, natáhnu si sval na lýtko. *slzy bolesti* 
  • Troy Bayliss - hovado, bez kterého si nešlo superbiky představit. Naštěstí má náhradu, i když ne plnohodnotnou. Mám na něj i tu nejcennější památku. *zoufalý pláč*
  • Régis Laconi - bohužel Francouz i se svou pleškou absolvovali těžký pád a po četných zranění se neví, jestli bude závodit dál. My mu přejeme hodně štěstí a ať se co nejdřív uzdraví. V Brně bude chybět!
  • Ralf Schumacher - už je to sice dávno, ale nedávno nám promluvil do médií a já na něj začala vzpomínat. F1 potřebuje svého protivu (stejně jsem mu fandila :P)
  • Chris Atkinson - s Mikkem byli dokonalá dvojka. Pak přišel nečekaný odchod Subaru a on si zajel jen první podnik v Irsku ve starém Citroenu. I přes dobré výkony nenašel sponzory jako Petter. Teď vyčkává doma v Austrálii a pomýšlí na návrat. Musí se vrátit *vzteklé bouchnutí pěstí do stolu* 

Výhoda této ankety je, že ji tu můžu nechat dlouho. Pokud se jeden z jezdců neplánovaně nevrátí. A abych si jen nestěžovala, to, že tu byla anketa tak dlouho má i svou světlou stránku - je tam docela dost hlasů:)

Jinak, reklamace za možnosti ankety nepřijímám. Jestli si myslíte, že tam někdo chybí, je to úmyslně, nebo nezbylo místo (chtěla jsem tam dát Speedyho a Taťku:))


 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře

RE: Vyhlášení ankety! nightmare 22. 07. 2009 - 04:00
RE: Vyhlášení ankety! sadu 23. 07. 2009 - 12:48