Je tu někde chodící snář?

14. červenec 2009 | 01.39 |

 Mé sny jsou jako vnitřní exploze mého šíleného a tajemného já. Ano, nejenže štvu ostatní svou tajemností, štvu tím i sama sebe. Jak začaly prázdniny, tak to se mnou je horší. Konečně prožívám něco, čemu se říká kvalitní spánek. A během dne si vždycky vzpomenu, co se mi to vlastně zdálo. Je to šílený, denně si vybavím nejméně čtyři sny. Za chvíli nebudu vědět, co je skutečnost. Mé sny se dají rozdělit do třech kategorií:

  • Jezdci, jak jinak. Vždycky to je stejný, až na jednu výjimku. Pokaždé si s někým povídám. Zajímavé je, že vždy anglicky. Vidíte, jak i ve snu to má reálný nádech? Nejvíce si pamatuji Heninga, který si stěžoval, že jeho angličtina není, co bývala a Bena, kterého jsem si chtěla v Brně vyfotit a on mě zahlédnul, přišel ke mě a choval se, jako bychom byli starý přátelé. No a výjimka? Byl tam Valentino a bylo to divný a nemravný. Detaily vynechám. 
  • Škola - ani o prázdniny si neodpočinu. Tentokrát se to týká všeho, co mě čeká. Maturita, přijímačky. A vždycky to bylo něco pesimistického. Nikdy jsem neuspěla. Poslední sen byl o tom, že jsem dostala pětku z psychologie a jedničku ze zeměpisu. Přitom si říkám, že to bude asi naopak. Předpověď do budoucna?
  • Poslední kategorie je nejzáhadnější a vážně by mě zajímalo, jestli to něco znamená. Začalo to tím, že se mi zdálo o cestě do Finska. Měla jsem s sebou jen malou sportovní tašku a až po dvou hodinách jsem si uvědomila, že jsem zapomněla veškerou drogerii a foťák! Navíc, když se mi zdál ten sen, zrovna u mě spala teta, se kterou tam jedu. Včera jsem spala u kámošky a zdálo se mi, že spolu jedeme někam k moři, myslím, že do Itálie. Už jsme byly na místě, když jsem si najednou uvědomila, že opět nemám ani jednu taštičku s drogerií! 

Tak co? Vypovídají o mě něco tyto sny?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Je tu někde chodící snář? phoenicks 14. 07. 2009 - 10:25
RE: Je tu někde chodící snář? sadu 14. 07. 2009 - 12:34
RE: Je tu někde chodící snář? nightmare 14. 07. 2009 - 17:35
RE: Je tu někde chodící snář? phoenicks 14. 07. 2009 - 20:14
RE: Je tu někde chodící snář? sadu 15. 07. 2009 - 15:56