Bezkrk

11. duben 2009 | 02.11 |

"Zase? To nemůžeš být chvilku jako všichni ostatní?"

"Kdo se nám to tady předvádí?"

*výbuch smíchu*

Takhle asi vypadaly reakce na můj nový vzhled. Tolikrát jsem ještě neříkala to samý pořád dokola. Každopádně nejvtipnější to muselo být pro ty, co mě v pondělí viděli ve škole. Přijede si v pohodě a v úterý má najednou límec na krku. Kvůli tomu, že v sobotu(!) si dala na hubu.

Alpy, Itálie, Madona di Campiglio. První cesta za hranice. A za tím, co tak miluju - sníh. A teď se asi očekává dlouhý článek o tom, jak jsem si to užila. Ano, bylo to super. Ano, oplakávala jsem odjezd domů. Ale ve skutečnosti není moc o čem mluvit. Všechny dny byly stejné. Lyže, italská pizza, snowboard, italská pizza, gin tonic, film, postel. A takhle se jelo celý týden. Když všechny činnosti mám ráda, proč je měnit?

Jen ten poslední den se zkazil. Sjezdovky byly ještě zamrzlé a já to na snowboardu moc pustila. Pád přišel na rovince. Můj největší problém byl bolavý zadek. Kdybych věděla...

Po příjezdu domů jsem ještě mohla hýbat hlavou. Další den nikoliv. Bylo to hnusný, neunesla jsem hlavu na krku. V pondělí jsem přežila školu a pak hurá na rehablitaci. Čekala jsem, že mi to napraví, pak budu chodit na masáže a hotovo. Je to jinak. Dostala jsem límec a teď vypadám jak mrzák.

Nejde mi tolik o vzhled. Ani o to, že poutám pozornost (to mě naopak baví..kdy se vám poštěstí, že na vás všichni civí s otevřenou pusou?). Občas je už docela otrava odpovídat na zvědavé otázky. Ale je to příjemný, když se můj krk nemusí namáhat při nošení hlavy. Je totiž moc těžká.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 3 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Bezkrk elka 11. 04. 2009 - 15:21
RE: Bezkrk sadu 12. 04. 2009 - 13:13