Mám to! A konečně to můžu říct...

16. únor 2009 | 14.57 |

"Prosím občanku a řidičák. No jestli to neuděláš, tak ti ten řidičák ani vracet nemusím..."

Jako bych to nevěděla. Ten pocit trval přesně deset dnů. A já se užírala. Zkoušela jsem testy, knížku Autoškola četla pořád dokola. Už jsem to chtěla mít za sebou. Uvědomovala jsem si, že když to neudělám, tak to bude všechno znovu a stokrát horší. A to mě hnalo.

Co na to říct, přece jenom jsem to udělala. Ráno jsem se probudila s úsměvem na tváři - venku poletoval čerstvý sníh. A bonus navíc byl, že jízdy už mám za sebou.

Všechno bylo jinak. Vykročila jsem pravou nohou, v klidu usedla za počítač, vše si poctivě přečetla. Byla jsem u okna a padající sníh mě uklidňoval. Kámen ze srdce mi spadnul, když jsem uviděla zelenou barvu, která neznamená nic jiného, než to, že jsem prospěla.

Co mě udrželo tak v klidu? Mikko. Vážně. Když jsem včera zírala do bedny s časy poslední RZ a poslouchala WRC radio, napadla mě jedna věc - kdyby vyhrál Mikko, bylo by to proto, že by mě v pondělí utěšil, když to neudělám. A vyhrál Seb. A já se z jeho vítězství radovala. Vím, ře to je teorie na h*vno, ale myslet si to nebudu. Tak mě přitom nechte:)

Právě jsem spálila ten sprostý papír(a po celým bytě se šíří podivný zápach..), půjdu si koupit ČMN, od kterých jsem si dala dvoutýdenní pauzu. A z Prahy mi mamka přiveze novou knížku od Waltariho. Tomu se říká kvalitně strávený čas. Autoškola je za mnou. Seru na Shakespeara (už jsem v půlce druhé knížky), seru na Švejka (tam jsem taky v půlce a navíc jsem zjistila, že čtu špatnou knížku).

Dnes ještě chystám sepsat něco do Mikkova koutku. Konečně! Jen taková ochutnávka - Mikko by se neměl usmívat, když říká, že je zklamaný.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Mám to! A konečně to můžu říct... nightmare 16. 02. 2009 - 20:06
RE: Mám to! A konečně to můžu říct... phoenicks 16. 02. 2009 - 21:32
RE: Mám to! A konečně to můžu říct... sadu 16. 02. 2009 - 23:04
RE(2x): Mám to! A konečně to můžu říct... nightmare 17. 02. 2009 - 12:49
RE: Mám to! A konečně to můžu říct... marit 17. 02. 2009 - 20:16