Zveřejněno, nedopsáno

6. prosinec 2008 | 20.33 |

Dneska byl velký úklid uvnitř počítače. A to vše kvůli Troyovi. Ode dneška po velmi dlouhou dobu mi bude zabírat přes 7 GB místa. Kde ho vzít, to nevím, ale když jsem dneska pouhým úklidem uvolnila 2 GB. Někde se nějaká ta rezerva najde..

No a jako naposled, když jsem uklízela, jsem zase něco našla. Chtěla jsem zde uveřejnit deníkový zípis z jednoho týdne. Byl plný událostí. Stihla jsem napsat jen dva dny a pak se to ztratilo.. Tak než se to ztratí úplně se tady o to s vámi podělím.

Neděle, 1.6.08

Byla to jako předzvěst něčeho hrozného, co se bude dít následující týden. Kdybych to věděla, celý den bych zůstala v bublině a třeba by se nic nestalo. A třeba to není věc náhody, minulou noc pršelo, a tak bylo na některých místech mokro, to znamená, že když podklouzne zadní kolo v malé rychlosti, nemuselo by se tolik stát. Přesto...jsem na*raná na celý svět a tečka.

....

Při pohledu na Valeho helmu se musím smát. Stačí, když ten obličej občas ukáže do kamer, ale sledovat ho po celý závod dává mé bránici zabrat. Zapomínám na všechno, je tu jen Vale a ta jeho pitomá helma.

...

Dneska nepůjdu spát. Superbiky se blíží a já bych stejně neusla. Ještě mě napadlo si to nahrát a ráno si přivstat.. No ono je těch scénářů víc, prostě to musím vidět.

Programu se nedá věřit, místo superbiků vidím tenis. Čekám hodinu na záznam, kterýje..ehm..trochu stručný. Stačí mi vidět manévrujícího Troye a pokračuju v uvažování nad tím, jak je ten den tragický. Ale zase Michel vystoupil na bednu, a to je úspěch. Uklidní mě další věc, a to výhra Zonygy v X faktoru. Nechtěla jsem to sledovat, ale nějak mě oslovil ten jeho úžasný chraplavý hlásek, tedy HLAS.

Mezitím si musím sbalit kufry, lépe řečeno jednu malou tašku. Mamka šílí, že to nechávám na poslední chvíli, já šílím, protože nevím, které časopisy si mám vzít. Nakonec ta noční pouť nějak dopadne a já si vychutnám další Baylissticovu nulu a další bednu pana Uragano. Pěkný na dobrou noc.

Pondělí, 2.6.08

Celá rodina je již od šesti v pohybu. To je nevídané. A hlavně – já jsem v tom chumlu taky. Jede se na výlet do Prahy. Směr Bulovka, budova plastické chirurgie (ee), pro budoucí maminky (no to už vůbec ne) a nakonec dětské ....... oddělení. (Teď mi vypadnul ten odborný název, ale je to ono). Přivítají mě starí známí. Za ten rok se toho moc nezměnilo. Jen je tu pár nových sester a také připojení na internet. A je vážně rychlý. Svět je nespravedlivý, doma je pomalý a v ubohý nemocnici tak krásně rychlý. Asi si to nemocní zaslouží víc...

Dostávám fešný přístrojek a ledvinku Dobrá voda. 42cm hadičku mi provlíknou nosem někam hluboko do těla, což mě spojí s již zmíněným přístrojkem. Super, teď se ze mě stala chodící reklama na Dobrou vodu. Jsem řízena strojem. Když budu chtít jíst nebo spát, musím zmáčknout tlačítko. A to na celých 24 hodin.

Další nemocniční věc, která by se dala zmínit, je odběr krve. Nějaká mladá sestra mi zapíchla jehlu do žíly a pak začala hledat zkumavky. Fakt chytrý. Našla jen jednu a potřebovala tři. Tak mě nabrala ještě na druhý ruce. Když už mám mít modřinu, tak ať jsem aspoň symetrická.

K obědu byl hnědý špenát a k večeři červený rizoto. Spolubydlící dostala depresi z toho, že se večeří v pět a pak je až ráno snídaně. Já si dám připravenou sváču o jedenácté, protože na druhý den držím hladovku a nesmím ani pít. Usínám s očekáváním, že budu o půlnoci vzbuzena jako pokaždé...

A jak to dopadlo? V úterý jsem šla pod narkózu, po probuzení mě vyhnali domů. ještě předtím mi uklízečka tajně podstrčila přesnídávku. To byla velká chyba.. Nasadili mi spoustu nových prášků, které byly hodně silné. Trvalo mi hodně dlouho, než jsem zase normálně mohla fungovat...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Zveřejněno, nedopsáno nightmare 06. 12. 2008 - 23:29
RE: Zveřejněno, nedopsáno sadu 07. 12. 2008 - 00:46
RE(2x): Zveřejněno, nedopsáno nightmare 07. 12. 2008 - 00:53
RE: Zveřejněno, nedopsáno sadu 07. 12. 2008 - 02:38
RE(2x): Zveřejněno, nedopsáno nightmare 07. 12. 2008 - 03:25
RE: Zveřejněno, nedopsáno sadu 07. 12. 2008 - 12:11
RE(2x): Zveřejněno, nedopsáno nightmare 07. 12. 2008 - 12:20
RE: Zveřejněno, nedopsáno sadu 07. 12. 2008 - 18:20