Malé shrnutí "prázdnin"

31. říjen 2008 | 23.43 |

"Teď si představ, že ti to kafe spadne na zem. "

"Tak to bych nepřežila. "

"Já bych to asi začala zoufale lízat ze země."

"Já bych se rozbrečela."

"A teď si představ, že se to stane oběma."

Toť naše myšlenky, když si koupíme to nejdokonalejší kafe. Jsme maniaci a jsme na to pyšné.

Ale zpět k neděli, to začali prázdniny. To jsem byla oficiálně uzdravená. Aspoň jsem se snažila. Jelo se do Děčína na velké nákupy. A jelikož se jelo tradičně pozdě, uspořádali jsme soukromou severočeskou rally. Když se totiž nevidí za kopec, může to něco znamenat. Třeba, že se tam nemá najíždět osmdesátkou. Bylo to asi poprvé, kdy jsem byla v autě, které na chvilku nemělo všechna kola na zemi. Po divné závrati mi bylo jen do smíchu - což se nedá říct o zbytku výpravy. Nepřemýšlela jsem. Dopadlo to dobře a byla to sranda.

Děčínské Tesco je třeba zmínit. Provedla jsem totiž velice pěknou věc. Zkoušela jsem si šaty (mimochodem pěkně drahé), jentak ze srandy. A oni mi byly. Prodavačka se snažila použít nějaký ze svých triků a půjčila mi k nim náhrdelník. Fakt krása. Sundala jsem ze sebe šaty s tím, že se ještě vrátíme. Šli jsme dál a objevila jsem další šaty. Byly levnější. O hodně. A dokonale prdlý. Jdu si je zkusit a co neuvidím - něco mi přebývá na krku! Zlodějka! Ani si to paní prodavačka neuhlídala. A za trest přijeli turisti z daleka a vracet se zpět? Asi už se do toho města nikdy nevrátím.

Další výlet byl do Prahy. Za kávičkou. A taky za dobrou společností. Abychom byly zavedeny do tajů pražských hospod. Nakonec jsme skončili v mexické hospůdce., kde mluvili jen anglicky a španělsky. No, zkuste si objednat šípkový čaj...

Jinak na Prahu nic nového. V modelech mají pořád tu repliku Valeho helmy a pořád bez Valeho uvnitř. Čínské jidlo stojí pořád 280 korun. Motokavárna s Harleykou tam pořád je. A já pořád využívám členství v jedné z nejdražších kaváren, i když mi zatím nic nepřineslo.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Malé shrnutí "prázdnin" naughty girl 31. 10. 2008 - 23:50
RE: Malé shrnutí "prázdnin" phoenicks 01. 11. 2008 - 10:33
RE: Malé shrnutí "prázdnin" nightmare 01. 11. 2008 - 14:02
RE: Malé shrnutí "prázdnin" sadu 02. 11. 2008 - 20:49