Uživatel "saduska" nemá blog

23. říjen 2008 | 22.30 |

Chcete smazat tento blog?

....no tak jo...

Jste si jisti, že chcete smazat tento blog?

Jak jsem řekla...

Už to bude docela dlouhá doba, co pobývám na této půdě. Už si jen občas vzpomenu na můj starý blog. Na to, že tu pořád je. Zabruslila jsem na něj a zavzpomínala. Jsou tady sice zkopírované staré příspěvky, ale jen ty, ketré za něco stály - tzn. kde je taky nějaký ten text a ten text i něco obsahuje. No dobře vybrala jsem i nějaké ty nesmyslné žvásty, které jsem si chtěla uchovat. Ostatní výkřiky jsem tam zanechala. Mazat celý blog se mi nechtělo, protože:

  • Jsem chtěla informovat stálé návštěvníky o změně prostředí (kolik jich asi bylo?!)
  • Chtěla jsem si taky ponechat ty komentáře..
  • Taky mě zajímalo, jak bude za nějakou dobu narůstat číselná hodnota na počítadle. Světe div se, lidi tam pořád chodí, ani nevím jak.
  • Ten design byl pěkný a myslím, že se mi povedl. Namyšlený bloger taky bloger..
  • Smazat něco, co má jako záhlaví Hoppera? I když do této doby stále přál k Vanocům a Novému roku...

Když jsem se tak prohrabávala vlastním blogem (kolik lidí to asi dělá?), zjistila jsem smutnou skutečnost - byl o ničem. Najednou se mi zdálo, že tam toho moc není a že vlastně nestál za nic. No dobře, byla jsem si toho vědoma už když jsem přecházela sem. Řekla jsem si, že budu víc psát a nebude tu hromada obrázků a videí, abych nedělala ostatním starosti s načítáním. Myslím, že jsem to i splnila, i když nějaká ta videa si neodpustím - třeba u Mikka.

Taky jsem měla po celou tu dobu dojem, že mi sem nechodí tolik komentářů jako tam. Pro někoho je třeba těžší pročítat se blogem. Třeba se někomu líbí ty zmíněné obrázky videa a ne bláboly píšící naprosto neznámá osoba. Navíc bláboly nemají žádnou hloubku ani pointu. Ale toho někoho musím zklamat (vlastně ne, páč ten někdo se sem asi neprokousal). Prostě se mi to tak líbí a jsem spokojená. Dokonce i s designem. Vlastně teď je období, kdy můžu jen psát a nelámat si hlavu s něčím podobným.

A vlastně s těmi komentáři to není hrozný. Nehodlám zahodit blog kvůli tomu, že tu nejsou. Deset lidí denně stačí, když jich bude víc, budu o to šťastnější. A kdybych přece jenom chtěla víc komentářu, uspořádám třeba bleskovkuX)

Ale tím vás nechci odrazovat od komentářů, když tady totiž nebudou budu zlá zlá zlá... Ale blogování kvůli tomu nezanechám.

A teď jen náhled do minulosti:

blog

A ceny za bleskovky, aby Kiedis nebyla smutná:)

prosaduuo0

jossdb3

heikki

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Uživatel "saduska" nemá blog markisha 24. 10. 2008 - 09:50
RE: Uživatel "saduska" nemá blog nightmare 24. 10. 2008 - 13:41
RE: Uživatel "saduska" nemá blog sadu 24. 10. 2008 - 14:41
RE: Uživatel "saduska" nemá blog phoenicks 25. 10. 2008 - 08:51