Podzimní výlev. Ke spláchnutí.

20. říjen 2008 | 20.54 |

Je podzim a podzim jako takový si zaslouží zmínku v duševní toaletě. Protože od té doby, co začal, mě těší. Přináší mi nečekané radosti a plánuje pěkné věci do budoucna. Tak jen tak zhruba..

Podzim pro mě začal, když jsem se vrátila z Itálie. Teplo už bylo jen sváteční záležitostí a všechno kolem se připravovalo na chmurné počasí. Důvod k dobré náladě. Miluju podzim a po něm následující zimu. Stromy konečně nabývají té pravé barvy a brzo se nám stmívá. Pro někoho depresivní, ale já tu depresi prostě potřebuju k tomu, abych ji viděla venku a dovnitř ji netahala.

Jediná nevýhoda je to měnící se počasí. Pro mě jakožto citlivku s rozpadajícím se organismem to není to pravé ořechové. Vlastně teď tady sedím, píšu a u toho si pokašlávám. Dva týdny jsem si užila zdravého těla a teď je to tu zas. Vyvěšuji nemocenský Kawasaki zelený šátek. Stejně si za to můžu sama. Asi před týdnem jsem poznamenala, že je velká škoda, že nekašlu, dala bych si ten dobrej sirup. Přivolala jsem to. A ten sirup mi už někdo vychlastal.

S blížící se zimou lidi začínají častěji navštěvovat cukrárnu. Dortíček a kávičku. S potěšením musím oznámit, že od ne příliš slavného incidentu druhého dne, jsem zatím nic nerozlila ani nerozbila. A taky že nejsem zapojena do hádek kavárenského osazenstva. Nic překvapivého, dávku ignorace a nezúčastněnosti mám, a to pořádnou.

Musím se pochlubit taky školními úspěchy. Připadá mi, že na to, jak se neučím, mi to nějak lehce prochází. Zkoušena jsem už byla skoro ze všeho a dokonce jsem na tom získala. Nikdy nepochopím, jak se mi podařila jednička z fyziky a dvojka z chemie. Užij si to, dokud můžeš, lepší už to nebude;-)

A co bude dál? Už máme v plánu dvě návštěvy do Prahy. Ta jedna proběhla minulý týden. Jen krátká, měla jsem v ruce knihu Dr. House abych ji v zápětí zase vrátila. Místo toho mi v ruce zbyla francouzská gramatika. Takhle to už nebude vypadat. Chceme navštívit staré známé a taky něco málo nakoupit na Vánoce. A co je hlavní - zastavit se na dokonalé kávě v coffee & heaven. Nikde jinde nedělaj nic dokonalejšího.

Dva dny po narozeninách mám zajištěný výlet na FMX - jak já se těším! Po prvním podzimním zklamání, kdy jsem prošvihla Pilníka s Kuchtou, si tohle nenechám ujít! Už teď se mi dělá mdlo:)

Potom mám taky spešl zařízené lístky na Kryštofy v opeře. Má to být větší nářez než na moje loňské narozky. Jak jinak, je to přece v opeře.

No a taky někdy někde oslavím příchod dospělého věku a dospěle si musím zařídit řidičák. Ne, ještě jsem nevyčerpala celou zásobu...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře