School´s going to kill me

8. říjen 2008 | 21.29 |

Asi jsem někomu něco dlužna. Ale nevím komu a co by po mně chtěl.. Prostě jsem nevěřila, že se věci umí vyřešit samy. A ano, stalo se to a já jsem pěkně v klidu.

Takže si to shrneme. Od začátku školního roku jsem stihla odcestovat, na týden osiřet, být tak trochu nemocná, pracovat, učit se, pracovat.. Jo a učit se..

To, že jsem byla v Itálii asi víte, hned co jsem se vrátila mi odjeli rodiče a o mě se starala TA teta (se kterou pojedu do Finska - HA!). Z nedostatku maminkovské péče jsem onemocněla. Když jsem nemocná, tak to není jentak, na mojí pravidelnou kupu prášků fetuju další prášky a to mě strašně nakládá.. Asi tak.

S hrdostí taky musím říct, že jsem odehnala všechny předškolní obavy. Měla jsem v plánu miliony věcí a nevěděla, kam s nima. Počítala jsem se školou i odpoledne a moc dobře znám, jak něco takového dokáže zabít celý den. Nakonec končím nejdéle v půl 2. Můj rozvrh je perfektní, při výběru seminářů jsem holt měla šťastnou ruku. To, že máme denně od sedmi už mě taky tak neštve. Kýble kafe to vyřeší. A díky tomu jsem ráno už tak protivná, jako kdybych vstávala na osmou, nikoliv na sedmou. Celý odpoledne jsem sice jako mrtvola, ale donuťte mě jít spát dřív..

Měla jsem si taky zařídit jazykové kurzy. Nakonec z toho byl jen jeden jazykový kurz - francouzština. I přes to, jak jsem chtěla přes prázdniny pilně studovat, pilně jsem se na všechno... Zjistila jsem, že jsem toho moc nezapomněla a můžu ten druhý rok pokračovat bez větších výčitek. Angličtina se mi po dlouhých telefonátech a nesmyslných obíhání zrušila. Ale zato ve škole jsem si dala tu nejhorší anglickou kombinaci, to bude bohatě stačit. Co je na tom nejlepší - zbavila jsem se tý hrozný angličtinářky.

Další věc, kterou jsem si měla zařídit, byl cvokař. Po dlouhém odkládáni jsem tam zavolala a světe div se - potřebuji doporučení od doktora, kteý mi vtlouká do hlavy, že tam musím co nejdřív. Další kontrolu mám u něj v listopadu.. Tak příště*

Díky uvolněnému místu v mém diáři můžu chodit do práce. A vydělávat. Na aukro. Nikdo mě nechápe, ale na to jsem zvyklá. Mimochodem, dneska bych možná byla v Na vlastní oči. Kdybych se zapsala na ten pravý den...

Škola vlastně není tak hrozná, jak se zdá. V chemii proplouvám s krásnou trojkou a téměř ze všeho jsem byla zkoušena. Můžu i říct, že mě škola občas i baví. Ta seminářská část samozřejmě. Angličtina s Jihoafričankou je v pohodové a klidné atmosféře, zeměpis se dá nazvat jako kurz pro snižování sebevědomí, ale profesor je postavička, bez které bych si nedokázala svůj rozvrh představit. A nakonec tu máme ZSV - jako všechno ostatní jsem si to vybrala podle vyučujícího. Věděla jsem proč. Kdo jiný by vám vyprávěl o sexu, hovnech v ulicích Paříže a zase o sexu?

*Ne, nejsem psychicky labilní, jen neumím dýchatXD

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: School´s going to kill me sackrebleu®pise.cz 08. 10. 2008 - 23:00
RE: School´s going to kill me phoenicks 09. 10. 2008 - 10:54
RE: School´s going to kill me sadu 09. 10. 2008 - 16:25