Banán, nebo vložka?

3. září 2008 | 22.36 |

Šatna. Místo důležité pro ty, jež mají ve škole školníka úchylného na přezůvky. Jelikož jsme třída pamětníků a chodíme na gympl od šesté třídy, máme i šatny na jiném místě, než ti čtyřleťáci. Od letoška to je jinak. A tak profesorovo "Posuňte se o místo dozadu" bohužel neplatilo - už jsme byli na konci a teď už postupujeme dál - mezi vrstevníky.

Minulý rok se chlapecké části třídy podařila fajná věc - někdo z nich odhodil slupku od banánu do rohu šatny. Kdyby u nás fungovala uklízecí četa, tak by o tom nikdo nevěděl. Ale banán tam zůstal a později dostal zbytek dojem, že to bude začátek skládky, a tak odpadky patřily tam, pěkně do rohu. Pak už to skládka byla. Začalo to divně zapáchat a pak se nad tím vyrojilo hejno mušek. Ten smrad tím pádem odradil osazenstvo okolo (mimochodem i mě) a prostor v už tak malé šatně se začal stísňovat. Čím víc to tam hnilo, tím se hranice zmenšovaly.

Po pár měsících bylo pololetí a zároveň hlášení, že máme dát boty nahoru - uklízečky budou po sto letech vytírat. Okej, takže by si mohly té skládky všimnout a bude to za námi.

Odpočatí po prázdninách zjistíme, že skládka je na svém místě a poctivě pěstované mušky též. Nakonec se našly dobrovolnice a bordel odstranily.

Po vstupu do nové šatny nás ale zarazila další věc - vložka na stropě - samozřejmě nepoužitá. Ale stejně - chodit do šatny s pocitem, že na vás spadne vložka...

Tak si říkám...co horího může být ještě v šatně?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Banán, nebo vložka? sackrebleu®pise.cz 04. 09. 2008 - 13:18
RE: Banán, nebo vložka? sadu 04. 09. 2008 - 16:23
RE(2x): Banán, nebo vložka? sackrebleu®pise.cz 04. 09. 2008 - 21:24
RE: Banán, nebo vložka? sadu 04. 09. 2008 - 22:06