K mojí radosti

1. září 2008 | 21.53 |

Tak jsem se rozhodla, že tohle bude pro radost, hlavně tu moji. Zbývá posledních pár chvil volnosti, než budu opět vpuštěna do reálného života studenta, brigádníka a já nevím co ještě..

Valentino je jedním z mála těch dominantních postaviček různých odvětví motorsportu, kterýmu fandím. Vždy jsem tyhle lidi uznávala, ale nikdy si nezískali mou přízeň. On je prostě jinej a když jsem ještě neměla takový rozhled a koukala jsem na své první závody, on tam byl a radoval se z každé výhry jako nikdo jiný, dělal vtípky a užíval si to společně s diváky. Říkala jsem si - toho je radost sledovat. Pak si sundal helmu a já viděla bláznivě vypadajícího opičáka s ještě bláznivějším sestřihem. Bylo to něco jedinečného, neopakovatelného. Od té doby jsem se radovala z každičkého vítězství, i když jich bylo tolik. Přesně tak, jako on.

Dnes už je to pár let dál a už nejsem tak velký fanoušek, jen fanoušek. Proto si ráda vzpomenu na chvíle, kdy jsem všude měla 46ku a nápis THE DOCTOR zdobil všechny mé sešity. Jsem ráda, že jsem dokázala jsem vidět jeho chyby a nešla jsem s tím stádem fanynek, které je hodně početné. Aspoň myslím, že jsem taková byla - tak to totiž při pohledu zpět vidím.

A dost toho okecávání, má tu totiž jít hlavně o fotky, jen jsem je sem nechtěla jentak jednoduše frnknout a taky něco napsat, dokud je ve mě ještě nějaká energie.

Nechápete, jak mohlo něco takového vzniknout? Tak se podívejte, z čeho to vzniklo. Graziano Rossi - to je postavička:))

730

731

729

728

727

726

725

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: K mojí radosti sackrebleu®pise.cz 01. 09. 2008 - 23:25
RE: K mojí radosti sadu 02. 09. 2008 - 21:34