Změny

1. září 2008 | 16.13 |

Prvního září, nový měsíc, nové věci. Máme po padesátníkách, začala škola (jentak mimochodem) a taky nová vlna seriálů. Říkám si, proč zrovna září je často takový přelom, ale stejně se tím k ničemu nedopátrám. I já jsem v dnešní převratný den udělala změny hned tady. To, že to tady vypadá trochu jina jste si snad stihli všimnout, radši jsem to neodkládala jako ty předchozí pokusy. Dneska jsem si udělala pořádek v rubrikách, konkrétně v té motoristické sekci. Byl tam pořádný bordel, to vám řeknu. A znamená to něco pro vás? Bohužel ne, ale pro nové návštěvníky snad větší pohodlí. Možná se mi bude chtít psát a bude víc článků. Možná taky ne, protože pokud patříte mezi ty šťastlivce, co to nemusí trpět - ano, dneska byl vážně první školní den.

Co k tomu říct? Nic se nezměnilo, jen rozvrh. Ten je děsný, děsný, děsný. Každý den od sedmi. Nevím, jestli bych měla zmiňovat to, že nemáme odpoledňák, to by to tu hrůzu zmírňovalo a ono to je fakt hrozný. Navíc mám předměty s nejnáročnějšími profesory a to bude hodně bolet.

Možná to i znamená, že budu od učení utíkat sem a psát víc.

Nebo toho bude tolik, že nebudu mít čas a energii.

Tak vám alespoň vysvětlím nové rubriky. On je totiž omezený počet znaků a já na názvy..no nejsem. Tak aby to tady bylo do budoucna. Takový menší přehled.

Only motorsport here

- Překládám
Zde budou pohromadě všechny úspěšné i neúspěšné překlady a zároveň nové zápisky Troy´s diary. Možná se v budoucnu pustím i do více věciček, je hodně věcí, kterým bych se chtěla věnovat.
- Závislačím
To by se dalo nazvat zbytek, aneb co jsem v souvislosti s tématem napsala. Jsou to takové bláboly, že i sama autorka nevěděla, kam s tím.
- Když je konec závodu
Mé dojmy po závodech či sezóně.
- Natočeno, vyfoceno
Pokud jsem někde objevila nějaké foto či video a prostě se s tím MUSÍM podělit, bude to tady. Budu se snažit, aby toho tady moc nebylo, ne víc než v ostatních šuplících.
- Můj finofilní koutek
Netřeba komentovat, hodně a ráda píšu o FInech, jelikož jsem nakažena finofilií a kde jsou Finové, tam SAduska fandí. Citové výlevy se budu snažit vynechat.
- Mikkovo nefinské já
Hurvajsovi jsem založila vlastní kategorii, protože po procházení všech těch článků jsem zjistila, že momentů je hodně. Opět platí to, co jsem slíbila u předchozí kategorie.
- Troys diary
Zde budu řadit staré zápisky, aby se to nemíchalo s novými. Samozřejmě budou mít přednost ty aktuální, tohle bude něco navíc. Pokud bude pokus úspěšný, bude se pokračovat dál.

Tak co, líbí? Příště se více zaměříme na kulturu :))

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Změny sackrebleu®pise.cz 01. 09. 2008 - 23:22
RE: Změny sadu 02. 09. 2008 - 21:37
RE(2x): Změny sackrebleu®pise.cz 03. 09. 2008 - 08:52
RE: Změny sadu 03. 09. 2008 - 18:44