Mikko, ty rejpale:))

31. srpen 2008 | 22.46 |

Mikkův úsměv měl tento víkend sestupnou tendenci. Můj taky za posledních deset minut, co jsem sledovala tiskovky. Dneska se stalo něco hrůzostrašného a nečekaného. Ale začněme tím veselejším.

Pátek. Hurvajs se dostal do vedení a i když zítra musí čistit trať, úsměv je všudypřítomný. Seb měl údajně problém se startérem a díky tomu zdržení dostal penalizaci 30 sekund. Všichni kolem nevěří poruchovosti bezchybného Citroenu a poukazují na taktický manévr ze strany týmu. Mikko je v čele pochybovačů. A taky si do Seba pěkně rejpne. A ne jednou. Tiskovka byla jedna velká provokace.

Mikko, uvidíme zítra taktiku z vaší strany?
Mikko:
Ford má dobrý startovací systém, takže snad ne.

O skákání do cizích rozhovorů ani nemluvím, to už ale u něj není nic neobvyklého.

Pokud chce někdo video z pátku, ať dá vědět, ráda uploadnu;-)

Sobota. Mikko čistí trať a Seb úspěšně stahuje náskok. Potom ale oba předvedou pěkné taktické zpomalení a do vedení se dostává Latvala. Čistič pro poslední den.

Mikko už tolik neperlil, úsměv taky nebyl co býval, ale předvedl uklízečku - 1:56 ;-)

Neděle. Všechny naděje jsou pryč. Mikko nejdřív pohodlně vedl a v samotném závěru ho potrápil pomalý defekt. 50 sekund ztráty, zařadil se na 3. místo za Seba a Daniho. Po příjezdu se ani nezastavil u reportérů. Tiskovka a stupně vítězů je ale povinnost. Nikdy nevypadal, že by mu to vadilo, teď jeho bledý obličej už neměl daleko ke sněhově bílé. Takhle končí slavní Finové - na poslední chvíli se prostě něco podělá. Nepřipomíná vám to něco?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře