Já se nevyjádřím, Corser to udělal...

12. srpen 2008 | 23.15 |

Další strašná ztráta...
Brands Hatch byl pro nás vždy památný závod, obvyklé počasí, dobří přátelé a závody většinou s pódiovým umístěním. Tento rok je ale ta památka v opačném smyslu – museli jsme dát sbohem dobrému příteli Craigovi Jonesovi.
Pódium po druhém závodě nebylo nic příjemného – čekali jsme na zprávy ohledně Craiga, poté, co jsme viděli tu strašnou nehodu v Supersportech. Byli jsme v úzké kontaktu s rodinou a přáteli v nemocnici. V pondělí ráno nám oznámili, že Craig prohrál svůj boj o život. Pořád tomu nemůžeme uvěřit.
Slovy se nedá vyjádřit, jak se všichni cítíme. Craig byl zábavný, vždy se smál, vtipkoval. Byl to typ chlapíka, který by pro vás udělal cokoliv, byl velice profesionální a zároveň jsme si s ním užili spoustu legrace. Jsme rádi za všechen ztrávený čas s Craigem a Karen, a jako ostatní blízcí jsme zdrceni. Craig byl skvělý závodník, měl za sebou úspěchy v minulosti a jistě i slibnou budoucnost. Jsme ne něj pyšní za to, co všechno dokázal.

Všechny naše myšlenky, láska a podpora směřují směrem ke Karen a k dětem a samozřejmě ke všem členům rodin Jones a Atkins.

Cítíme s vámi.
Naše vzpomínky jsou stále živé.
S láskou, nikdy nezapomenem Jonesy.

Navždy v našich srdcích #18

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře