Motohouse dorazil

12. srpen 2008 | 21.06 |

Dneska to přišlo. Stará čísla Motohousu. Co mě nejvíc dojalo? Rozhovor s Baylissticem a s Hopperem. O Troyovi toho vím trochu víc, a tak mě nic nepřekvapilo. Jen..rozhovory s ním já ráda čtu. Mluví o všem a na rovinu. A z toho vychází ty extra hlášky, protože občas z něj vypadne něco neuvěřitelného.

S Johnym to bylo jinak. Je to rozhovor z roku 2003. Proč to říkám? Bylo to období, kdy vypadal nejvtipněji. Se na něj podívejte, na prdelku XD

Photobucket

A teď k postřehům, které jsem si vybrala z rozhovoru s ním:

§Jeho otec byl také motocyklovým jezdcem, i když méně slavným. Do jeho smrti (rok 1995), kdy zemřel na rakovinu plic, Johnyho plně podporoval v závodnických ambicích.
§Má v levém prostředníčku tři šrouby – po závodě v Německu 2002 mu museli sešroubovat záprstní kůstky ("Kdyby mi to nesešroubovali, tak bych musel fakáče ukazovat jen pravou rukou.").
§Říká se, že jeho snem je zaboxovat si s Tysonem – ve skutečnosti to jen vymysleli jeho mechanici, dělali si srandu z jeho "namakaných" rukou.
§O jeho tetování: "Základem pro malůvku bylo moje jméno. Chtěl jsem něco, co by symbolizovalo můj život a v budoucnu mělo nějakou souvislost s tím, co dělám a čeho chci dosáhnout. No a tak jsem si nechal namalovat slečinku (Ha!), jejíž vlasy se rozevlály poryvem větru od projíždějící motorky. Drzí americkou vlajku a šachovnicový praporek. Vzhledem k tomu, že mé kořeny jsou v Anglii, tak jsem ji nechal vyobrazit v přiléhavých šatičkách v britských barvách."

Photobucket

§Jeho celkým kamarádem v MotoGP byl Alex Hoffmann. Jednu dobu měli na svých kombinézách reklamu na webové stránky toho druhého.

Toť vše. Teď se jdu začíst do toho posvátného časopisu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Motohouse dorazil nightmare 13. 08. 2008 - 13:33
RE: Motohouse dorazil sadu 13. 08. 2008 - 14:12