Zašišláme si, milááášešku:P

28. červenec 2008 | 23.29 |

Právě miDextra Kiedis Nicky Hayden K.C. Daronka poslala odkaz na blogísek s klásňouškou dojemnou povídeškou. Když jsem se podívala na rubriky blogu - tak jsem našla, že slečna se zajímá o motorešky. Hlavně ty, co lítaj ve vzduch, plotoše na nich sedí slaďoušký kucíí.

Tak jsem se koukla - čekala jsem záplavu fotešek. Co mě ale udivilo, bylo info z jejich oficiálek a žádný oblázešek. To by se dalo, kdybych si nepřečetla komentáře. No, koukněte sami:

ifča

Je upe báječnej miluji ho

kacenka

ajojik lidi jakto ze nemas fota ??jink ja ho miluju ze wsech upe nej

ema

ale urcite jste jeste nespali v jeho posteli...jako ja...

moníka

ty snad jo?? 8-)

Shou

juuu.....Libooor! *-* to je naj typek a manik!

adusa

libor je proste spicka ......no sktratka ....kiss for you:D:-*

Klára

jo to bůh

Barča

já jsem spala v jeho posteli s nim!!!:-P takže víte co mi můžete!! A já ho miluju strašně moc!! Je to snim fakt fajnoví a je strašně něžnej. A má nádherně měkoučký rtíky a úžasně líbá!! :-P

A co nás k tomu přivedlo? Geniální věc zvaná glosování. Dostala jsem se náhodně na jeden glosovací blog a ještě teď se směju. Takže šup sem. Pokud tam pořád nejste, máte tu krátkou ukázku:

Jak jsem tam tak stála, napadlo mě jít se za Billem podívat Vůbec ho neznám, ale...co kdybych mu vlezla do pokoje? Skvělý nápad. Vlezu mu do pokoje, a když už budu v tom, tak i do postele . Vyběhla jsem schody do horních Homích!! Homo, hominis, pokojů já to nebudu říkat. Schválně, jestli na to přijdete sami...ale zarazila jsem se u temných dveří nahoře v chodbě. *zavírá očíčka a bojí se hororů*. Pomaloučku jsem ty dveře otevřela a malou škvírkou koukla dovnitř do pokoje. náhle se přede mnou objevil velký jezevec a vesele mě sežral.. ,,POJĎ DOVNITŘ pravil hororový hlas, jakoby vycházející z mojí hlavy. Hlasitě jsem zaječela a utekla." Ozval se hluboký hlas. já to tak nemyslela. Prosím! Já nechci horory! Bojím bojím! .Docela jsem se lekla , že tu zase není čárka ale nejistě jsem do pokoje vkročila.. ,,TY JSI BARUN *věděla, že to bude horor* ŽE? " .. tázal se mě černovlasý kluk moment...ten hluboký hlas byl Billishkův sopránek? ležící na postely kde že? Post illa verba? Postele? Postel? .. ,,JO,JASNÝ..ANDREAS TI O MĚ ŘÍKAL?? "*razantně vykřikuje: No comment.* ,,JO,ŘÍKAL MI O TOBĚ. jeden z mých přátel se zmínil o svojí sestřenici. Tak jsem tě poznal, víš? Jsem totiž mocinky cool týpec. .JÁ JSEM BILL *umřela smíchy* Ahoj, jsem Bill. Vítej v mém pokoji. *umřela*" Po chvílí jsem si sedla k Billovi na postel už je v posteli! Já to říkala! Páni, já jsem dobrá. a nervozně *dlouze, prosím dlouze* si hrála s náramkem vím, že nebudu vypadat moc bystře, ale chápu správně, že se právě úplně cizímu člověku narvala do postele a ještě si hraje, místo, aby...komunikovala?..

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Zašišláme si, milááášešku:P nightmare 29. 07. 2008 - 16:40
RE: Zašišláme si, milááášešku:P sadu 30. 07. 2008 - 11:53
RE: Zašišláme si, milááášešku:P dex 03. 08. 2008 - 19:10