Sraz táborníků

18. červenec 2008 | 21.57 |

Je zvláštní prožít prázdniny bez každoroční události – tábor. Jezdila jsem od první třídy na to samé místo, se stejnými lidmi, kteří byli navíc ze stejného města, až na pár pražských výjimek. Proč jsem tam jezdila, když jsem je mohla potkávat denně? Problém byl, že i když žijem ve stejným maloměstě, potkáme se jen párkrát za rok. Každý z nás chodí na jinou školu, baví se s jinými lidmi a náš volný čas naplňují jiné věci. A tak jsem si třeba mohla myslet, že když se letos nikam nejede, naše kontakty se omezí. Ale omyl, přece jenom jsme se sešli, sice jsme všichni obývali jednu chatu, nikdo nás nebu*eroval. A tak se těch dvanáct táborových dní muselo vejít do jedné noci.
Nezaháleli jsme a hned se přeskočilo tradiční rozkoukávání. Hned jsme se zabavili, i když každý se za ten rok nějak změnil. Jako by byl pátý den na táboře, všichni sedí, baví se... Člověk si hned vybaví všechny ty táborový vzpomínky, ať už veselý, či trapný.
A kde jsme to byli? Na chatě v malé vesničce, jejíž jméno zní vtipně hlavně bez háčku nad c..no dobře – Náčkovice. Prostě chata na takové akcičky, kde se člověk nemusí bát, že nějaký nemotora pod vlivem alkoholu rozbije vzácnou keramickou soupravu po babičce.
Večer, noc a následující ráno dopadly přes všechna očekávání výborně. Teda, to probuzení bylo horší, ale co, fotky řeknou víc ;-)

Photobucket

Napapané a ještě čilé..ehm..ta lepší, něžnější část 8-)

Photobucket

Takhle jedla ta druhá ochuzená část. Nevím, jak to ten prostřední dělal

Photobucket

Kluci dobrými nápady doslova překypují. Třeba rozfoukat krb fénem, to je nápad...

Photobucket

...a taky namáhavá činnost.

Photobucket

Spojeno s nezapomenutelnou hláškou od samotné fotografky: "Hej, Jirko, to má být hezká fotka." XD

Photobucket

Zpívalo se...

Photobucket

...a tancovalo.

Photobucket

A taky to tak ráno vypadalo. Mimochodem na tom křesle jsem pár hodinek spala. Můj krk se mnou už nikdy nepromluví...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře