Stejně skončím na zemi..

5. červenec 2008 | 00.44 |

Tak si představte, že se vrátíte z dovolený, velice příjemný dovolený. A jelikož jste tam byli dlouho, tak se zároveň těšíte na svoji postel, vanu, záchod..prostě všechno, co je "vaše". A představte si, že o všechno jedním slovem přijdete. Tento týden? Jedna dlouhá nekončící fraška...

Začátek byl trefný - po nekonečném přemlouvání, že chci domů, jsem skončila na chatičce. Prý už mám sestavenou postel, tak by se to dalo. Jediný světlý okamžik tohoto rozhodnutí byl, že jsem viděla mého milovaného mesijého. Jenže to se pak vyvážilo tím, že jsem zjistila těžkou ztrátu - Bayliss asi nadobro zmizel :-/ Postel nakonec byla sestavena, ale nebyly tam matrace. Tak jsem se unavena ještě táhla na půdu s matracema. Když už konečně všechno bylo po usilovné námaze hotovo, byl čas zalehnout. V takové obrovské posteli to vůbec nebylo špatné. Pak jsem si dovolila otočit se a..NORMÁLNĚ SE PODE MNOU PROPADLA POSTEL!! A tak jsem se uprostřed noci stěhovala na gauč. Ne, vůbec jsem nebyla unavená.

Druhý den konečně domů - fakt jsem si to užila. Hlavně postel - sice poloviční, ale pevná. Mužské osazenstvo dává zatím hlavy dohromady a dumá nad tím, jak se mi to může povést. Takže buď jsem nemožná a špatně jsem tam dala matrace, nebo neumím spát. Jestli já neumím spát, tak už nikdo...

Středa - velká cesta do města na oběd s kámoškou ze třídy. Když jsem se dozvěděla všechno, co se stalo, bylo to k nasrání. Když už je na konci roku divočárna, tak u toho nejsem. Jdu si ještě na poštu vyzvednout knížku a následně zjišťuji, že jsem si ještě nedala do peněženky občanku. Tak jindy. Nakonec mi paní prodavačka od novinřekla, že jsem normální, teda přímo mi za to poděkovala. Holce, která si jde koupit F1 Racing a Sport. Vážně jsem byla zákazník dne?

Večer se jede opět spát na chatu - prázdniny jak mají být. Táta mi pořád není schopný dát matraci do postele, a tak opět přespávám v obýváku na křesle. Když to neumím, tak se o to nepokouším. Aspoň všichni uvidí, jak umím hezky spát. Ráno se probudím značne nachlazená z obývákové zimy a navíc jsou tady malé pozůstatky po Bulharsku. Prostě super. Vykašlu se na všechno, nasadím si matraci na postel a celý den koukám na Gilmorky. Nikdy mi nebylo líp. Matraci tak nějak mám, jdu to zkusit znovu. Opět se propadnu. V jednu ráno se stěhuju na gauč. A je to tady. Já prostě neumím spát.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Stejně skončím na zemi.. sargo®pise.cz 05. 07. 2008 - 09:03
RE: Stejně skončím na zemi.. sadu 05. 07. 2008 - 13:27
RE: Stejně skončím na zemi.. sargo®pise.cz 05. 07. 2008 - 13:40
RE: Stejně skončím na zemi.. sadu 05. 07. 2008 - 16:18