Zavírám

25. září 2008 | 22.05 |

Poslední dobou chytám sebevražedné manévry. Chce se mi skočit z okna, ale nejdřív si připravit nápis na hrob - Za všechno může Š**ová.

Dostáváme stupidní úkoly. Dalo by se to nazvat jako samostudium. Já otevírám Wikipedii a něco málo si vždy opíšu. Samozřejmě se z toho nikdy neučím. Jsem hrozný student, vím. Tak příště. Na zítřek jsme dostali tři slova. Ani nevím, co to znamená. Wikipedie nebere. Google je druhá možnost. Vyjelo mi to stránky pro vysokoškoláky a pak něco jako "Odmaturuj z chemie". Rychle jsem to zavřela. Fuj.

Asi v takovém jsem rozpoložení. V Itálii jsem byla jen týden, ne více. Že jsem nebyla přítomna déle je druhá věc. To ranní vstávání mě hodně ubíjí. Z Mišelovy země jsem přijela v neděli. Takže se jaksi nejsem schopna přepnout do normálního režimu. V sobotu je navíc vinobraní, pak ráno MotoGP. Jo a taky pracuju. A třešnička na závěr - cítím v sobě bacila, který zanedlouho přijde na svět. To znamená, že třeba nakonec všechno padne - vlastně SAduska padne. Očekává se to v nejbližší době.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Zavírám sackrebleu®pise.cz 25. 09. 2008 - 23:18