Jednou ho stejně budu mít..

13. srpen 2008 | 23.40 |

Kdyby mě tenkrát rodiče neposlali do toho herpetologického kroužku, měli by se líp. Místo toho mě musejí poslouchat, jak po nich zase něco chci...

Na zmíněném kroužku to bylo jak v ráji. Po chvíli, co jsem si zvykla na ten smrad, tu byla kolem mě samá krásná zvířátka. Nic nemám tak ráda jako hady a ostatní plazi. Tím to začalo. Moc jsem chtěla hada. Naneštěstí někdo mamce řekl hrůzostrašný příběh, kdy se jim had odplazil z terárka a nemohli ho najít. Tečka. Co kdyby se to stalo i mě (osobě, která je nezodpovědná, nemá uklizený pokoj, je drzá...) a ten had by vylezl z terárka a zaútočil na celou rodinu a vyvraždil tak celý náš rod, možná i celý naše město.

A tak mám psa. Roztomilýho chlupatýho pejska, který se jen povaluje a tak tu není možnost žádnýho krveprolití. Mám i kočky, ty jsou taky neškodné, jen občas škrábnou, což se rovná nějaké ztrátě krve, ale zatím to množství bylo schváleno.

Po čase jsem se smířila s tím, že tu není možnost mít hada, ale teď otravuju s něčím jiným - leguánem. Je to úžasný stvoření. Takový malý chameleonek. Na chameleony mám špatný vzpomínky, teda aspoň na toho jednoho, který byl v koupelně u jedné anglické rodinky, kde jsem chvilku pobývala. Sledoval mě, ať jsem šla kamkoliv. V koupelně to není nic příjemného.

Dneska jsem navštívila zverimex. A uviděla jsem HO. Mého osudového. Byl překrásný a chci ho. Vím, že nikdy nebude můj, ale přesto...říkáme mu Steve.

zoo_lesna_9

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Jednou ho stejně budu mít.. nightmare 14. 08. 2008 - 00:48
RE: Jednou ho stejně budu mít.. divoke paže 14. 08. 2008 - 09:14
RE: Jednou ho stejně budu mít.. sadu 14. 08. 2008 - 11:34