Sníh a to kolem něj

24. listopad 2008 | 17.51 |

Není to sranda. Sníh je sice ta nejúžasnější věc, kterou příroda kdy vyrobila, ale taky má mnoho důsledků. Když napadne, je všude. To znamená, že ovlivňuje lidské životy víc, něž by se dalo čekat. Ale já jsem sobec, tak budu mluvit jen o mé maličkosti.

Tak prvně tu máme to objemné zimní oblečení. Rukavice, šála, čepice, popřípadě zimní boty. Už i tak mi trvá, než se z domova vykopu, teď než na sebe všechno navlíknu... Dnes jsem se o tom přesvědčila. Místo tradičních dvou minut jsem měla zpoždění pět minut. A zrovna v pondělí. Nejnevhodnější den na pozdní příchody.

Pozastavila bych se u čepice. Ve čtvrtek jsem ji poprvé vyvedla do města. Potkala jsem pár známých. Ani jeden z nich mě nepoznal. A teď navíc proběhla další změna imidž. Takže pokud si někdo myslí, že mě dlouho neviděl, ve skutečnosti mě viděl, ale nevěděl o tom. Nevadí.

Nejhorší na tom je, že mě čekají jízdy. Už se moc těším. V tomto mi přijde datum mých narozenin jako to nejhorší. Ještě, že datum mého narození se shoduje s Corserem. Třeba to něco znamená. Takže ne, že budu vyklepaná z jízd samotných, ale ještě z toho, abych vůbec dojela celá. Doufám, že závěrečky budou taky na sněhu, ať je sranda. Dva roky zpátky ještě žádný sníh nebyl, ale počasí stálo taky za to. Byla vichřice a já myslela, že mě to odfoukne. Závěrečky byly v dešti. Ale udělala jsem to. A jestli to neudělám teď, tak to mě teprv odvezou...

A co se nejvíc hodí k zimě? Přece kafíčko a dortíček. Byla jsem varována. Teď teprve přijde ten pracovní stres.

Stejně je zima to nejlepší roční období:)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Sníh a to kolem něj nightmare 25. 11. 2008 - 19:54
RE: Sníh a to kolem něj sadu 25. 11. 2008 - 22:22